Sleva!
Aktuální SHARON odpadkový koš 3l, plast ABS, bílá SH0902
Původní cena byla: 354,00 Kč.141,60 KčAktuální cena je: 141,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHARON |
| Rozměr | 158x254x195 mm |
| Šířka | 158mm |
| Výška | 254mm |
| Hloubka | 195mm |
| Objem | 3.00l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 0.2550kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341328071 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.





