Sleva!
Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla 1000ml, nerez mat 03039.S Značkový
Původní cena byla: 3 603,00 Kč.1 441,20 KčAktuální cena je: 1 441,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
- Napájení: 6x AA baterie 1,6V
- Baterie nejsou součástí dodávky
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 105x275x95 mm |
| Šířka | 105mm |
| Výška | 275mm |
| Hloubka | 95mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1000ml |
| Výbava | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.3905kg |
| EAN | 8435368876189 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
.





