Sleva!
FUZZY koupelnová předložka, 60x100cm, 100% polyester, protiskluz, tortora Víkendová Akce
Původní cena byla: 685,00 Kč.274,00 KčAktuální cena je: 274,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 100×60 cm |
| Délka | 1000mm |
| Šířka | 600mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 0.8900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341342589 |
| Taric | 57032919 |
| Záruka | 2 roky |
.





