Sleva!
Rozteč montážních rozměrů (na střed): 30 mm
RUMBA WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom RB108 Jen Po Omezenou Doba
Původní cena byla: 450,00 Kč.180,00 KčAktuální cena je: 180,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RUMBA |
| Rozměr | 114x370x144 mm |
| Šířka | 114mm |
| Výška | 370mm |
| Hloubka | 144mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913828089 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
.





