Sleva!
Plastová nádobka pro zápustný dávkovač SP, 1000ml SP1000 Akční Cena
Původní cena byla: 94,00 Kč.47,00 KčAktuální cena je: 47,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
- Hadička součástí balení.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 80mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 230mm |
| Hloubka | 80mm |
| Materiál | Plast |
| Instalace | K zapuštění |
| Objem dávkovače | 1000ml |
| Hmotnost / ks | 0.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913843754 |
| Taric | 39269097 |
| Záruka | 2 roky |
.





