Sleva!
Sezónní Sleva PIRENEI držák ručníků 350x66mm, černá mat PI213514
Původní cena byla: 1 195,00 Kč.478,00 KčAktuální cena je: 478,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 350x26x66 mm |
| Délka | 350mm |
| Šířka | 350mm |
| Výška | 26mm |
| Hloubka | 66mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.6800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341301272 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
.





