Sleva!
Výhodná Nabídka PERLA držák ručníků 645x78mm, zlato PE0115
Původní cena byla: 3 775,00 Kč.1 510,00 KčAktuální cena je: 1 510,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PERLA |
| Rozměr | 645x55x78 mm |
| Délka | 645mm |
| Šířka | 645mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 78mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913866043 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 let |
.





