Sleva!
Akční Nabídka FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, chrom RF011
Původní cena byla: 2 055,00 Kč.822,00 KčAktuální cena je: 822,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x25x127 mm |
| Délka | 600mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 25mm |
| Hloubka | 127mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913871207 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
.





