Sleva!
Časově Omezené Mýdlenka pro sprchovou tyč 25mm, plast 11447
Původní cena byla: 82,00 Kč.41,00 KčAktuální cena je: 41,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 145x30x100 mm |
| Šířka | 145mm |
| Výška | 30mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.9670kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913948886 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
.





