Sleva!
Rozteč montážních rozměrů (na střed): 23 mm
SAMBA dvojitý držák ručníků 600x120mm, chrom SB111 Pouze Dnes
Původní cena byla: 477,00 Kč.190,80 KčAktuální cena je: 190,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 645x52x120 mm |
| Délka | 645mm |
| Šířka | 645mm |
| Výška | 52mm |
| Hloubka | 120mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913828126 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |
.





