Sleva!
Cenová Bomba CAESAR třípatrová rohová polička do sprchy 226x710x160 mm, ABS plast, bílá 7081
Původní cena byla: 529,00 Kč.211,60 KčAktuální cena je: 211,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | WHITE LINE |
| Rozměr | 226x710x160 mm |
| Délka | 226mm |
| Šířka | 226mm |
| Výška | 710mm |
| Hloubka | 160mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová, Polička: vícepatrová |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.9420kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341049235 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.





