Sleva!
ECO PELLE koš na prádlo 43x48x26cm, krémová 2462CR Doprava Zdarma
Původní cena byla: 2 743,00 Kč.1 097,20 KčAktuální cena je: 1 097,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Stylové koše na prádlo
Vlastnosti
| Značka | KOH-I-NOOR |
|---|---|
| Série | ECO PELLE |
| Rozměr | 430x480x260 mm |
| Šířka | 430mm |
| Výška | 480mm |
| Hloubka | 260mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Koženka |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Prádelní koš |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 5.0200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8013217189156 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
.





