Sleva!
Háčky pro uchycení na zeď jsou součástí balení
CHROM LINE drátěná police rohová jednoduchá, chrom 37005 Top Prodej
Původní cena byla: 244,00 Kč.97,60 KčAktuální cena je: 97,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | CHROM LINE |
| Rozměr | 278x67x207 mm |
| Délka | 200mm |
| Šířka | 278mm |
| Výška | 67mm |
| Hloubka | 207mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913836879 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
.





