Sleva!
Ověřený CIXI sklenka na postavení, porcelán, bílá/modrá CX9889
Původní cena byla: 211,00 Kč.84,40 KčAktuální cena je: 84,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CIXI |
| Rozměr | 75x115x75 mm |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 115mm |
| Hloubka | 75mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Porcelán |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4570kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341303740 |
| Taric | 69120081 |
| Záruka | 2 roky |
.





