Sleva!
Cenový Hit NEVIS držák ručníků 600x82mm, chrom NV216013
Původní cena byla: 899,00 Kč.359,60 KčAktuální cena je: 359,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 648x60x82 mm |
| Délka | 648mm |
| Šířka | 648mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 82mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341305850 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
.





