Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží STRESA koš na prádlo 42×62,5x42cm, hnědá 3163SB
Původní cena byla: 5 151,00 Kč.2 060,40 KčAktuální cena je: 2 060,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | KOH-I-NOOR |
|---|---|
| Série | STRESA |
| Rozměr | 42×62,5 cm |
| Průměr | 420mm |
| Šířka | 420mm |
| Výška | 625mm |
| Hloubka | 420mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Textilní |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Prádelní koš |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 6.1000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8013217267632 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
.





