Sleva!
SAMBA rohová police do sprchy, 218x63x218mm, černá SB209 Objednat Nyní
Původní cena byla: 680,00 Kč.272,00 KčAktuální cena je: 272,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 300x63x218 mm |
| Délka | 300mm |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 63mm |
| Hloubka | 218mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9300kg |
| EAN | 8590913899324 |
| Taric | 39259080 |
| Záruka | 2 roky |
.





