Sleva!
Nejlepší Volba SAMBA polička na ručníky s hrazdou, černá SB214
Původní cena byla: 1 434,00 Kč.573,60 KčAktuální cena je: 573,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 625x130x210 mm |
| Délka | 625mm |
| Šířka | 625mm |
| Výška | 130mm |
| Hloubka | 210mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.8800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913899348 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 2 roky |
.





